KONST / Litografier / Färglitografi 14487329
nr 1448 7329
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 170/200. Färglitografi. Bladets mått: 31x37, yttermått inklusive ram: 47x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 14 februari 2022
kl 18:01:22
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson